Proč jsem se rozhodla psát blog.

Proč jsem se rozhodla psát blog.

Rozhodnutí psát blog přišlo tak nějak vývojem situací kolem mého žití a podnikání. V minulosti jsem pracovala jako zdravotní sestra.

Po tom, co jsem se rozhodla podnikat, jsem absolvovala bezpočet přednášek, sledovala videa a četla knihy týkající se podnikání. Zúčastňovala se seminářů.

Začala jsem přemýšlet, jak bych se mohla se svým současným podnikáním posunout dále, nebo třeba i jinam.

Hlavně jsem si uvědomila, že se doba mění, mění se styl nakupování. A také jsem si uvědomila, že se musím přizpůsobit době. A to je nakupování on – line. Dnes lidé takto nenakupují pouze hmotné produkty, ale i služby, vzdělávání, objednávají se na služby a různé jiné akce.

To se týká také mého podnikání. Tím je komplexní péče o tělo.

Chtěla bych svým klientům, zákazníkům, čtenářům předávat užitečné informace o tom, jak pečovat o různé části těla, proč vznikají různé zdravotní problémy.

Psát o tom, jak by si mohli pomoci sami.

V dnešní uspěchané době se hodně lidí honí za hmotnými statky. Ale že to hlavní a nejdůležitější opravdu je, aby jim perfektně fungovalo jejich tělo, na to se zapomíná a nebo odsouvá.

Mluvím i z vlastní zkušenosti. V okamžiku, kdy těžce onemocníte, nebo máte závažný úraz si uvědomíte, že jsou vám nanic plné skříně oblečení a spousty dalších věcí.

Zjistíte, že toho ve skutečnosti potřebujete z těch hmotných věcí velmi málo. A také zjistíte, kolik opravdových přátel máte.

Ale to, co nejvíce potřebujete, je hlavně správně fungující tělo. A tím myslím i psychiku, protože ta je nedílnou součástí těla.

A pokud si nedopřejete čas na odpočinek v té míře, jakou byste potřebovali, tělo vás k tomu může donutit. Třeba nemocí, úrazem, různými zdravotními problémy.

A v dnešní době potřebujeme to zdravé tělo opravdu mít. A potřebujeme k tomu také informace.

A také motivaci.

A s tím bych vám chtěla pomoci. Za léta práce ve zdravotnictví, posléze péčí o své klienty vám mohu podat seriózní informace.

Vladimíra Čížková

Mým posláním je práce s lidmi. Vím, že umím a chci pomáhat lidem o sebe pečovat. Můj příběh si přečtěte zde>>

Komentáře